Slevy a výhody pro rodiny s dětmi
Už máte svůj Rodinný pas?
Family

Vážené jihočeské rodiny,

 

rádi bychom Vám představili zcela nový projekt s názvem Rodinné pasy, kterým se Jihočeský kraj rozhodl zapojit postupně poskytovatele slev do společného projektu, kde budou moci jihočeské rodiny čerpat různé slevy na rodinných výletech, při běžných nákupech, návštěvách kulturních a sportovních akcí, v restauracích, při ubytování a mnohých dalších volnočasových aktivitách. Náš kraj dlouhodobě podporuje ve svých programech některé aktivity pro rodiny s dětmi, a proto jsme rádi, že i tento projekt díky licenci Jihomoravského kraje našel v Jihočeském kraji své místo. Za podpory kraje jsou zdarma zaregistrovaným rodinám umožněny slevy pro držitele karty Rodinného pasu na volnočasové aktivity od široké sítě poskytovatelů, a to nejen v Jihočeském kraji, ale i po celé České republice, na Slovensku, a také v Rakousku.

 

Věříme, že i nabídka slev Rodinných pasů v Jihočeském kraji bude brzy opravdu pestrá.  Poté se stačí jen inspirovat a Vaše rodina může společně strávit neopakovatelné zážitky. Poznávat nové tváře, cestovat, navštěvovat zajímavé akce a místa, sportovat. Trávit příjemné chvíle v rodinném kruhu nebo se svými přáteli a blízkými.

 

Přejeme Vám, abyste s nabídkou služeb Rodinného pasu byli spokojeni a užili si spousty zážitků a příjemných společných chvil.

Váš Jihočeský kraj

Zapojenékraje
© 2022 Rodinné pasy